אקשן 22 שעות ביממה

 אקשן 22 שעות ביממה

 

לפני 4 שנים תמיר (יזם בתחום נדל"ן, נשוי + 2) הצטרף לשורות המרצים מתנדבים והחל להעביר סדנאות של הדרך אל האושר® בכל הארץ. החיים שלו השתנו. והנה מה שהוא רצה לספר לך:

 

רוצה שכל תחומי החיים שלך יעופו לשמיים כמו שזה קרה לי? יש לי את הפתרון לכך וחובתי לספר לך אותו - תעשה עם זה מה שאתה רוצה... אבל אני הולך להמחיש לך יום טיפוסי בחייו של מרצה בדרך אל האושר, כמובן שלא לכולם יש אותם תחומי עניין שיש לי - אבל הנה החיים שלי:

 

יום חמישי 6:00 בבוקר, השקמה – יוצאים להרצאות הדרך אל האושר... אני אמור לפגוש את קובי, נשיא העמותה, ולנסוע יחד לבית-ספר באום אל-פחם, שם נעביר פעילות בנושא הסביבה ושמירה על כדור הארץ.

 

8:00 אום אל פחם -הגענו לבית הספר והתקבלנו ע"י המנהל בסבר פנים יפות וקפה אסלי.

 

נכנסו לכיתות ודיברנו עם הילדים על הפרק "הגן על סביבתך ושפר אותה" אחרי הסבר קצר על מטרות ופוקוס בחיים.

 

הגענו להרצאה בנושא "הגן על סביבתך ושפר אותה" אשר מחולקת ל-3 חלקים.

 

כאשר מתקדמים עם כל חלק בהרצאה, אז גם רמת האחריות עולה של הילדים לגבי סביבתם עולה:

 

בחלק הראשון דיברנו על הופעה אישית והילדים נתנו דוגמאות לחברים מהכיתה שמקפידים על הופעה נאה. היה ממש מדהים לראות של ילד שיבח את חברו על הנקודות החיוביות בהופעה וההתנהגות שלו. הילדים הבינו שהכול מתחיל בהופעה האישית שלהם. הם ראו שחלק מהגשמת המטרות שלהם זה הופעה אישית, ונתנו בעצמם דוגמאות שאם יש רופא או עו"ד טוב אבל הופעתו מרושלת לא יהיו לא לקוחות...

 

תמיר מצלם את השיעור של קובי

 תמיר מצלם את השיעור של קובי

 

עברנו לחלק 2 בהרצאה, בו הילדים הבינו את הקשר בין הופעה האישית לסביבה בה הם חיים, ואיך אחד משפיע על השני.

 

שוב הילדים נתנו הצעות איך ניתן לשפר את הסביבה כך שתהיה יותר נעימה.

 

בחלק 3 בהרצאה דיברנו על שמירה ודאגה לכדור הארץ ולילדים בשלב זה כבר היה ברור שאי-אפשר להצליח בחיים ולהיות מאושרים בלי אויר טהור, מים נקיים וכדומה, וכמה חשוב שנשמור על כדור הארץ של כולנו... היה מדהים!

 

נשיא העמותה ואני העברנו ביחד הרצאות ל-7 כיתות ורמת האושר בבית הספר כולו עלתה לשמיים – כולם חייכו במסדרונות...

 

 

 

 

השעה 12:00  השעה 12:00 אום אל פחם ארוחת צהריים - המנהל הנחמד הזמין אותנו לארוחת צהריים אצלו במשרד וכך גם זכיתי לזמן איכות עם נשיא העמותה (מר קובי חליפה) – איש מדהים.

 

המנהל, קובי ותמיר (זה החתיך באמצע) מתכבדים בחומוס ולבנה

 המנהל, קובי ותמיר (זה החתיך באמצע) מתכבדים בחומוס ולבנה

 

בשעה 13:30  בשעה 13:30 פגישת עבודה בברקאי- סגירת עסקה.

 

בשעה 15:00  בשעה 15:00 פגישת עבודה בעפולה- סגירת עסקה.

 

ישר אחרי ההרצאות באום אל-פחם הלכתי לעבוד קצת... היו לי 2 פגישות מכירה בשביל הפרנסה...מה שמדהים הוא שביום כזה, שכבר עשיתי כל כך הרבה טוב וממש עזרתי - כל מה שאני צריך לעשות זה להביא את הגוף שלי לשבת מול הלקוח וזהו. כל השאר קורה מעצמו - אין התנגדויות, ואין מתחרים והלקוח פשוט קונה ומשלם. וזהו. החיים זורמים...

 

 

השעה 17:00  השעה 17:00 ואני בכנרת חוף הגולשים אחרי שתי הפגישות בהן הייתי בעפולה. אם אני כבר בסביבה, אז למה לא לקפוץ לגלישה בכנרת? התחזיות של מזג האויר בבוקר לא היו מעודדות, לא היה נראה שתהיה רוח, בטח שלא בשעה כזו... אבל כנגד כל הסיכויים נכנסתי לרכב והצפנתי לכנרת.

 

בגלל שהעברתי לילדים בבוקר הרצאה בנושא שמירה על כדור הארץ – הפלנטה כנראה אהבה את זה ☺והחזירה לי תמורה הוגנת...

 

כשהגעתי לכנרת זכיתי במנת רוח מ-ד-ה-י-מ-ה ו"הרבצתי" שעה וחצי של גלישת קייט-סרף מטורפת בכנרת...

 

תמיר על הגל

 תמיר על הגל

 

חשבתי לעצמי בעודי במים עם הרוח והגלשן – איזה בר מזל אני ואיזה כיף שאני זוכה לכל הטוב הזה...

 

 

 

השעה 22:00   השעה 22:00 ואני בתל אביב, ישיבת צוות שבועית של עמותת הדרך אל האושר - חזרתי הביתה ומיד רצתי לישיבת הצוות השבועית של העמותה (זריקת המרץ והאנרגיה השבועית של כולנו...) – פגישה עם האנשים הכי מדהימים בעולם...דיווחים שבועיים על עזרה, הרצאות, עדכונים, פרגונים, בדיחות, כיף אמיתי...

 

02:00 תל אביב פאב המנזר- אני ואורן בר ניב (מרצה בכיר בעמותה) מסיימים את הלילה עם בירה בבר תל אביבי, נהנים ממוזיקה טובה וכמה חברים שהצטרפו אלינו בכיף...

 

04:00 בבוקר, אני בבית -  04:00 בבוקר, אני בבית -למרות שאני אחרי 22 שעות רצופות של פעילות - אני ממש לא עייף... אבל מה לעשות – כתוב בחוברת "הדרך אל האושר" בפרק הראשון - "דאג לכך שתנוח"...אז אני הולך לישון.

 

מה עוד צריך אדם לבקש בחיים?

 

יש לך בעיות? דברים לא הולכים חלק?

 

הצטרף כמרצה בעמותה של הדרך אל האושר, תפיץ הגיון ואושר, והכול יחזור אליך בריבוע...

 

אני זכיתי תוך כדי התנדבות שלי בעמותה להנחות אלפי ילדים ומבוגרים, ובמקביל העפתי את הקרירה שלי לשמיים, הבאתי לעולם 2 ילדים מדהימים ואני רק בהתחלה!

 

מי רוצה לצעוד איתי בדרך?

 

 

 אני זכיתי תוך כדי התנדבות שלי בעמותה להנחות אלפי ילדים ומבוגרים, ובמקביל העפתי את הקרירה שלי לשמיים, הבאתי לעולם 2 ילדים מדהימים ואני רק בהתחלה! מי רוצה לצעוד איתי בדרך?

בברכה

תמיר חפץ

 

העמותה לשגשוג ובטחון, מפעילת פרוייקט הדרך אל האושר בישראל,

שוקדת סביב השעון  בברכה תמיר חפץ העמותה לשגשוג ובטחון, מפעילת פרוייקט הדרך אל האושר בישראל, שוקדת סביב השעון ליצור סביבה בטוחה וטובה יותר עבור כולנו.

 

לשם הגדלת ההשפעה אנו זקוקים לאנשים עסוקים ופרודוקטיביים שיצטרפו לחגיגה

וייקחו פרויקטים שהם אחד-אחד מרתקים, ושבכוחם, על-ידי הקניית ערכים וכלים לחיים, לעצור בחריקת בלמים סכסוכים, אלימות, ואולי אפילו את טילים ומלחמות של הדורות הבאים...

 

כמו שתמיר הפליא לתאר לעיל - ככה כולנו בעמותה נהנים בכל רגע,

מיצירת תוצאות ושינויים אמיתיים גם כיחידים וגם כקבוצה!

 

להצטרפות ולבדיקת התאמתך - מלא את הפרטים כאן:

 

 

 

 

© 2014 העמותה לשגשוג וביטחון במזרח התיכון. כל הזכויות שמורות. "הדרך אל האושר" הינו סימן רשום בבעלות ספריית ל. רון האברד בארה"ב ובמדינות אחרות (סימן רשום שפורסם ורישומים אחרים שעומדים להתרחש) ונמצא בשימוש ברשותה.