העמותה לשגשוג ובטחון במזרח התיכון - הדרך אל האושר חייג כעת: 03-5163976

המתנדבים של הדרך אל האושר

קטע קצר מראיון עם דני וידיסלבסקי, מנכ"ל העמותה (פחות מ-2 דקות)

  

 

כמה חברים עובדים יש בעמותה?

בעמותה שלנו יש 40 חברי עמותה בארץ שמתוכם 37 זה מתנדבים שכל שבוע בלי יוצא מהכלל תורמים מהזמן ואפילו מהכסף שלהם לפעילות העמותה. לא רק שהם מתנדבים הם גם תורמים כדי שהעמותה תוכל להתקיים ולעשות את הפעילויות שלה ובנוסף יש לנו 3 עובדים בשכר. 

הסיבה שיש לנו 3 עובדים בשכר כי הם מבצעים עבודה של משרה מלאה. אפילו יותר ממשרה מלאה וקשה לאייש מתנדבים שיהיו במשרה מלאה בתור התנדבות. לכן בשלושה תפקידי מפתח או שלושה תפקידים מרכזיים שדורשים עבודה מהבוקר על הערב או במשרה מלאה יש לנו אנשים בשכר. מעבר לזה, כל חברי העמותה פועלים בהתנדבות.

37 אנשים בארץ ועוד עשרות אנשים בעולם. יש לנו מתנדבים גם בעולם שפעילים - יהודים ישראלים לשעבר וערבים שמתנדבים בעמותה אבל הם לא גרים בארץ וכולם עושים את העבודה בהתנדבות. באופן דומה אפשר לראות אם משווים את זה לעמותות אחרות ששם התקציבים, עמותות מפורסמות שמכירים ממהמדיה, עושים מבצעי גיוס תרומות וכדומה – עמותות אלו מבוססות על תקציבים של עשרות מליונים כאשר חלקים נכבדים מהתקציב הולך למשכורות, למנגנון, למבנים מפוארים, להוצאות יוקרתיות. אנחנו עושים את כל הפעילות במינימום האפשרי כדי לתת שירות וזהו.


מה השכר של מנכʺל העמותה?

גם אני בתור מנכʺל העמותה – אני מתנדב. כל הפעילות שלי נעשית בהתנדבות. למען האמת זה מגוחך לקרוא לזה התנדבות כי זה כבר משרה מלאה בהיקפים מאד נרחבים של שעות רבות מדי שבוע אבל כל הפעילות שלי לא רק שאני עושה בהתנדבות – אני באופן אישי תורם כספית לעמותה ובצורות אחרות כדי שהיא תוכל לפעול להתקיים ולהתרחב כל שנה.

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'המתנדבים של הדרך אל האושר שתף עם החברים בטוויטר את 'המתנדבים של הדרך אל האושר