העמותה לשגשוג ובטחון במזרח התיכון - הדרך אל האושר חייג כעת: 03-5163976
חפש

מה הספקתם לבצע עד היום - הדרך אל האושר

דני וידיסלבסקי, מנכ"ל העמותה לשגשוג וביטחון במזה"ת (הדרך אל האושר ישראל) בקטע מתוך ראיון מיוחד שנערך עימו.
 
בראיון נשאל מר וידיסלבסקי מהי מטרת העמותה, כיצד היא נוסדה, מי הם המתנדבים, למה שירותי העמותה ניתנים בחינם, ועוד שאלות רבות. 
  

 

תוכן הקטע

בוא נסתכל רגע תמונה כללית על העמותה, על הפעילות של העמותה. עד היום העברנו הרצאות לכמעט חצי מליון איש. זה אומר 6% מהאוכלוסיה. בעצם אם תסתכל על זה, אם תלך ברחוב וכל 17 אנשים שאתה פוגש – סביר להניח שתפגוש מישהו אחד שקיבל הרצאה שלנו.באופן דומה, עד היום חילקנו בחינם יותר מ-4,000,000 חוברות, 4,000,000 עותקים: בעברית, רוסית, ערבית ואנגלית. כל החוברות מחולקות בחינם ובנוסף הפקנו פוסטרים של הדרך אל האושר. הפוסטרים בעצם מראים באיורים את הכללים השונים של הדרך אל האושר. הפקנו עד היום יותר מ-100,000 פוסטרים שכולם חולקו כמובן בחינם: גם למוסדות, לעסקים, לבתי ספר. פוסטרים גדולים שיכלו לתלות אותם על לוח המודעות וגם פוסטרים אישיים לתלמידים. בנוסף הפקנו יותר מ-10,000 מערכי שיעור למורים שזה תוכניות לימודים שבעצם המורים יכולים להעביר בעצמם בשיעורי חברה, בשעת מחנך או בשיעורים שמתאימים כמו בשיעור אזרחות – יש שיעור שמתאים לשיעור אזרחות, שיעור ביולוגיה, שלʺח וכדומה. שיעורים שמותאמים לשיעורים השונים של בית הספר ואז המורים יכולים להעביר את זה באופן עצמאי.

 

לצפייה בראיון כולו לחץ כאן.
 
לקבלת מידע נוסף וסיוע מהעמותה פנה אלינו בטלפון: 03-5163976.

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'מה הספקתם לבצע עד היום - העמותה לשגשוג ובטחון במזהʺת שתף עם החברים בטוויטר את 'מה הספקתם לבצע עד היום - העמותה לשגשוג ובטחון במזהʺת