העמותה לשגשוג ובטחון במזרח התיכון - הדרך אל האושר חייג כעת: 03-5163976

ראיון עם מנכ"ל העמותה - תקציר

חלקים קודמים של מאמר זה : חלק 1   חלק 2   

איך מורידים את האלימות

כמו שאמרתי בהתחלה, המטרות של העמותה זה להוריד את האלימות מצד אחד ולשפר את הערכים מצד שני. מה זה אומר? מה שאנחנו ראינו בעצם, זה שאנשים מאושרים לא אוהבים מלחמות, לא אוהבים אלימות, לא אוהבים סכסוכים. הם אוהבים שכיף להם. ובעצם יש נדנדה, יש מעין מאזניים שככל שאנשים יותר מאושרים ככה הם פחות אלימים. וככל שאנשים פחות מאושרים ככה הם יותר אלימים. 

 

אם זה אלימות בין בני זוג, אלימות של הורים לילדים, אלימות פיזית של מכות בין אנשים מבוגרים, מלחמות בין עמים. ולכן הכלל שלנו אומר שבמקום להילחם באלימות – אנחנו משפרים את רמת האושר של האנשים. נותנים להם כלים להצליח בחיים ולהיות יותר מאושרים וכתוצאה מזה האלימות פשוט יורדת באופן טבעי.


באילו מגזרים העמותה פועלת

אספר לכם על מגזרים שאנחנו פועלים בהם. אנחנו עובדים החל מילדים מגיל 3 או 4, גני ילדים, בתי ספר, דרך מורים, הורים, חברות, עסקים, משרדים ממשלתיים, חיילים, קשישים, פסניונרים בגילאים שונים. אנחנו עובדים עם קהלים של נשים מסייעים להם בקבוצות שונות. בעצם לכל אוכלוסיה במדינה אנחנו מעניקים סיוע בצורה שונה כדי ליישם את הכללים של הדרך אל האושר על מנת להוריד את האלימות ע"י שיפור רמת האושר האישי שלהם ויותר הצלחות ויותר הישגים.


להמשך... - לחץ כאן ◄

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'ראיון עם מנכʺל העמותה לשגשוג ובטחון - תקציר חלק 3 שתף עם החברים בטוויטר את 'ראיון עם מנכʺל העמותה לשגשוג ובטחון - תקציר חלק 3